Taniec - balet

Doskonała zabawa, spełnienie marzeń każdej dziewczynki, a do tego dbanie o sylwetkę dzieci. Zajęcia taneczno-baletowe to najlepszy sposób aby uchronić dziecko przed wieloma powszechnymi schorzeniami. Balet poprawia koordynację ruchową dziecka, wpływa na prawidłową postawę (zapobiega garbieniu się), poprawia gibkość, kształtuje sposób poruszania się dziecka, wzmacnia śródstopie i wspomaga terapię płaskostopia. Ma również bardzo dobry wpływ na psychikę dziecka, prowadzi do polepszenia koncentracji, samodyscypliny, a także kształtuje wrażliwość i zdolność przeżywania.

Taniec - balet